Je mnoho her, například deskové, kdy máme možnost hrát ve více lidech. Většinou se jedná o takové hry, kdy každý hraje za sebe a snaží se porazit ostatní. Jako příklad si můžeme uvést například člověče nezlob se, kdy máme 4 figurky, které musíme dostat do domečku. Snažíme se vyhazovat ostatní hráče a tím se dostávat blíž a blíž k cíli.
Takových her je na trhu spoustu a většina jejich cílů je porazit soupeře. V dnešní době je však potřeba nebýt neustále protivníkem našich přátel. Lidé by si měli víc pomáhat a jednou z takových her, kdy můžeme prověřit naše mozky i naše přátele je úniková hra. Tato hra je dobrá pro větší skupinku lidí. Měli by si ji zahrát alespoň 4 lidi, kteří se budou podílet na společném dobrodružství.
spoustu otazníků
Čeká na Vás spoustu logických hádanek, které musíte vyřešit společně s ostatními, abyste se dostali ven. Je to skvělá příležitost pro dvě až pět osob, kteří mezi sebou mohou prověřit jejich přátelství nebo kolegialitu. Zahrát si můžete tedy o teambuilding, narozeniny nebo při jakékoliv jiné příležitosti.
Na vyřešení všeho, co na Vás čeká máte 75 minut. Do této doby byste se měli dostat ven nebo alespoň nejdál, kam můžete. Při hraní si skvěle prověříte to, jak dokážete udržet nervy a zároveň to, jak jste schopní pracovat pod stresem a v časové tísni. Je to hlavně o všech, kteří si přišli zahrát, a nejen o jednom člověku. Musí se zapojit všichni, abyste se dostali do cíle, než vyprchá časový limit 75 minut.
odlišné dveře
Celá tato akce je vhodná spíše pro děti starší 15 let, protože dost často se můžete setkat i s hororovou hrou nebo jinak „nepříjemnou“. Pokud však chcete vzít i Vaše dítě, které víte, že pak nebude mít noční můry nebo něco jiného, tak můžete, ale dítě musí poté hrát v doprovodu dospělé osoby.
Připravte si hotovost, dost často se neberou karty. Ceník se liší podle počtu osob. V případě otázek, se můžete podívat na internetové stránky escape game Pardubice.