Dobrá zpráva pro vás! Dřevěné hračky české výroby jsou zase v módě a není tak těžké je sehnat. Kromě toho se sortiment vysokým tempem rozšiřuje a jediným vašim problémem bude, že prostě nebude vědět, kterou z hraček pořídit dřív. Všechny jsou tak krásné a kvalitní, no prostě všechny doma prostě nutně potřebujeme to je skoro jasné! Pokud máte doma malého stavitele nebo stavitelku, jednoduše dítě, se kterým v létě vystáváte hodiny před různými opravovanými úseky a to je jedno, čeho se oprava týká, důležité jsou stroje, které by naše zlatíčka mohla pozorovat celé dny a možná se jim o nich i v noci zdá.dva jeřáby.jpg Jestli je tohle i váš případ, tak je tento tip přímo pro vás. Až budete hračku vybírat, začněte zakoupením dřevěného jeřábu Chytrá liška, který nejednomu dítěti vyrazí dech! Hračka přímo multifunkční, kombinovatelná v budoucnu i s dalšími hračkami, ale samozřejmě můžete zapojit nákladní auta, která už jistě vlastníte a pomocí nich převážet náklad, který na něj jeřáb dopraví pomocí přepravní plošiny.
Co vše si pod dřevěným jeřábem představit?
Napodobenina opravdového jeřábu, která je vyrobena ze dřeva. Barva je také klasická, oranžová a bílá. Celý set se skládá ze čtrnácti dílů. Prvním a hlavním dílem je jeřáb, ke kterému jako doplňky získáte 2 panáčky, jedno auto a vozík, tím bezpečně převezete náklad, pro bezpečnost práce poslouží kužely, dopravní značky a také zábrany. No a bez čeho byste se neobešli, je přepravní plošina, která je samozřejmě také součástí balení.dřevěné kostky.jpg
Kam je hračka vhodná?
Odpověď vás jistě velmi potěší, protože tento dřevěný jeřáb je samozřejmě vhodný na domácí hraní, s jeho pomocí můžete doma převážet různé kostky, stejně tak se dá využít i v exteriéru třeba na vaší zahradě a dítě může místo stavitelského materiálu použít třeba kamínky, které nalezne.
Tato hračka je taktéž vhodná do školek a dětských skupin, děti si s ní jsou schopny hrát i společně. Tak nad čím ještě váháte? Dřevěný jeřáb zcela jistě doma nutně potřebujete!