Podzim a zima už se pomalu ale jistě přiblíží a s nimi také nejrůznější virózy a nachlazení. Trápí vás v zimních měsících oslabená imunita, máte často rýmu nebo kašel, ale raději než po různých lécích, kapkách a tabletách sáhnete po něčem přírodním, co vám pomůže a neuškodí vašemu tělu chemií? Pak vsaďte na smrkové výhonky, které obsahují spoustu cenných látek a pomáhají právě v této oblasti.smrk
Smrkové výhonky https://www.nakliceno.cz/zelene-potraviny/smrkove-vyhonky-bio-30g/jsou dostupné v podobě prášku, ze kterého si jednoduše připravíte čaj, který můžete dochutit třeba medem. Tento produkt je čistě bio, získaný ze stromů z estonských lesů.
Na co smrkové výhonky pomáhají
Díky obsahu cenných látek, jako je například vitamín C nebo terpentýnové silice si tak dokáží poradit nejen s oslabenou imunitou. Nálev je ideální také při běžném nachlazení, rýmě nebo kašli. Právě silice v nich obsažené uvolňují hleny a usnadňují tak vykašlávání. Díky tomu tak bude vaše uzdravení rychlejší a průběh nemoci mírnější. Ovšem tím pozitivní účinky na naše zdraví nekončí. Dále také můžete ocenit zmírnění bolestí kloubů a revmatu. Sušené smrkové výhonky můžete dokonce přidat i do koupele.čaj ze smrkových výhonků
Kromě čaje je ovšem můžete využít i jinak. Například si je můžete přidat do smoothie, kaší nebo dalších pokrmů. Vyrobit si z této sypké směsi také můžete domácí sirup, pokud zrovna neholdujete čajům a ten pak jednoduše užívat po lžičkách. Tato přírodní bio směs je doslova nadupaná vysokým obsahem vitamínu C a v kombinaci s terpentýnovými silicemi si poradí s každým nachlazením.
Vyzrajte na podzim a v zimě nad respiračními onemocněními a vybavte si domácí přírodní lékárnu touto bio směsí v podobě sušených smrkových výhonků z estonských lesů, které vám pomohou zvládnout nejrůznější nachlazení a urychlit tak vaši rekonvalescenci.