Chystáte svatbu? Nebo snad oslavu narozenin? Připravujete křtiny? Nebo Vás snad čeká významná firemní akce, na kterou se chystáte pozvat VIP zákazníky? Už teď máte noční můru z toho, jak to všechno dopadne a vůbec se netěšíte? Existuje způsob, jak to vyřešit hezky šalamounským způsobem.

Můžete se postarat o prvotřídní oslavu a zároveň si to konečně užijete. Vtip úspěšného života totiž spočívá v tom, že své povinnosti delegujete na někoho jiného. Na někoho schopnějšího a kompetentnějšího než jste Vy sami. Ano, samozřejmě něco to stojí, ale jedná se o velmi rozumnou investici.
 

Ať to zařídí někdo kompetentní

Lidem, kteří se postarají o veškeré Vaše oslavy, se říká slavnostní koordinátoři. Jejich doménou jsou pochopitelně především svatby, ale není problém oslovit je s jakoukoli jinou oslavou. Kdo zvládne zkoordinovat svatební oslavu, která čítá přes sto lidí, narozeninová oslava šedesátin, kde má dorazit třicet lidí, je pro ně pochopitelně jen hračka.

Zajistí vše potřebné. Prostory, pozvánky, zábavu, výzdobu, gastronomii či catering. Není důvod se stresovat, když odborníci to zvládnou za Vás. Je smutné, že lidé často zařizováním významné životní oslavy jakou je svatba, křtiny nebo životní jubileum, jsou natolik zaneprázdněni zařizováním, že ze samotné oslavy v podstatě vůbec nemají radost.

A co teprve ten stres v duchu dopadne to dobře?“ „budou všichni spokojeni?“. V horším případě tyto starosti hodí na hlavu nějakého dalšího příbuzného či příbuzných. Mnohé ženy by mohly vyprávět o tom, jak na oslavě narozenin tetičky, babičky, dědečka figurovaly jako servírky, cukrářky, kuchařky a uklízečky. Z takové oslavy samozřejmě nic neměly a dokonce se těšily v pondělí do práce.

Oslava je od slova slavit. A oslavu by si měl každý pozvaný užít v plné míře.Oslava něco stojí, to je samozřejmé, ale určitě stojí za to si něco málo připlatit a zajistit, aby vše proběhlo hladce a každý pozvaný se bavil.