Země, která je skutečně gastronomii zaslíbená, jinak se snad ani Itálie nazvat nedá! Nechte se trochu inspirovat, dobrých nápadů v kuchyni totiž opravdu není nikdy dost. Vychutnat si dobroty, které nám země pod Alpami nabízí, a to plnými doušky. Vlastně, proč ne? Jak praví klasik, žijeme jen jednou a neužít si speciality vytříbené kultury by byla na každý pád velká škoda. Pojďme si proto představit olivový olej, jenž jde ruku v ruce s bílými lanýži. Specialita, jaká běžně v obchodech není a musí se velmi pracně hledat, mívá i skutečně netradiční chuť, což pak nadmíru vyvažuje její obvyklá cenovka.

Marina Colonna 1

Dlouholetá tradice práce s olivami je znát

Ochutnávat stále něco nového, to je hnací motor kuchyní celého světa. Lanýžový olej vám umožní vychutnat si další klasický odstín, jenž ale pozná jen málokdo – aneb kolik znáte lidí, kteří měli tu čest s bílými lanýži? Ve spojení s olivami se pak rozvinou jejich nejlepší vlastnosti, to už ale ve firmě Marina Colonna vědí dlouhé roky, jen dotáhli původní myšlenku takřka k dokonalosti! Samozřejmě, nejde o žádnou planou chválu, pokud někomu udělí prestižní Flos Olei prakticky plné hodnocení, má své pádné důvody. Není důvod něco takzvaně uspěchat, příprava je poměrně náročná a výsledek musí stát za to!

Marina Colonna 3

Pokud vybíráte dárek pro ženu, nechejte se inspirovat a ochutnejte Itálii plnými doušky. Byla by škoda opomenout region, kde je spěch neznámým výrazem a kde slunce svítí prakticky po celý rok. Jen kousek k moři, jen kousek do hor, to je ideální dovolená – a nabídne ji právě země pod Alpami. Pokud tedy hledáte například vhodný dárek pro obchodní partnery, podívejte se na OLIVUM.cz a možná vás už něco zajímavého napadne. Ostatně, nemusíte vždycky jenom do Itálie, nabízí se i výlet do Chorvatska, Řecka i jiných destinací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup