Co děláte pro své zdraví, nebo spíše, co děláte pro sebe? Možná žijete pro ostatní a na úkor sebe, nebo naopak kašlete na všechny kolem Vás a důležití jste jen Vy. Mezi tím je neskutečně velké množství možností, které jsou určeny našimi životními podmínkami. Náš životní styl, způsob jakým žijeme, se odráží v nás a měli bychom si vybrat takový, který se nejvíce hodí k našim povahám. Který nejvíce koresponduje s námi samými.

Pokud chcete pro něco žít, nechte tomu volný průběh, nenuťte se do ničeho. Počkejte až to přijde. Brát věci vážně je fajn, avšak brát vážně všechno by se nemělo, protože nás to pak jen víc a víc ubíjí. Chcete-li začít žít jinak a změnit se k lepšímu, nepřijde to zničehonic, někdy to vyžaduje spoustu tvrdé práce a někdy stačí jen trocha sebekázně.

Každý z nás se neustále vyvíjí a posouvá. Můžeme svůj vývoj vnímat různě a co je pro někoho zázrakem a požehnáním pro jiné může znamenat zkázu.

Změna začíná v nás.
Hledat způsoby a důvody je zbytečné, chcete-li nějak žít, prostě tak žít začnete, nechcete-li, vymlouváte se na všechny myslitelné i nemyslitelné okolnosti, které Vás nutí zůstat tam, kde jste. Výmluva znamená nevůli a nevůle značí Váš odpor.

Když něco dělat nechcete, tak to nedělejte.
Změnit svůj způsob stravování kvůli partnerovi je úžasně romantické. Začít se živit kořínky a přijímat jen vesmírnou energii dá životu jistě nový rozměr. Pokud se však do něčeho takového nutíte, postrádá to smysl. Protože takové věci jsou především o víře, že to funguje. Naše tělo je neuvěřitelně obelhatelné, budete-li mu chtít namluvit, že je zdravé, tak se Vám to ve většině případů nejspíše i povede. Živit se vesmírnou energií je krapet rizikové, ale dá se to.

Všechno se dá, každá možnost je možnost reálná, závisí jen na našich prostředcích. Nemyslím ale prostředky finanční, i když i ty mohou hrát roli, s jakoukoli změnou přichází především změna našeho náhledu na danou věc, věci, problematiku nebo cokoli jiného.

Chcete změnit způsob, jakým žijete? Pak ho změňte, hned teď vstaňte a udělejte to. Čekání nic nepřinese.