Přáli byste si, abyste měli opravdu krásnou dovolenou? Nemáte ale dostatek peněz, abyste si kupovali letenky pro celou rodinu? Chtěli byste se dostat někam po Evropě, kam se dá dojet po silnici? Na druhou stranu ale nechcete jet autem, protože se bojíte, že by se mohlo něco pokazit s autem nebo že byste zabloudili nebo nejste tak zkušení řidiči a netroufnete si jet tak dlouhou cestu?
kamínková pláž
Je to jistě jenom na Vás, tak se rozhodněte co nejrychleji, abyste neudělali to správné rozhodnutí třeba pozdě a nestalo se tak, že by na Vás nezbylo v autobuse už místo, to by bylo jistě velice nepříjemné, to je nám jasné. Udělejte to správné rozhodnutí ještě dneska. Autobusová doprava do Chorvatska je s námi opravdu levná. Navíc máme opravdu nové a vybaven vozy, takže se vám třeba nestane, že byste se po cestě nevyspali nebo Vám třeba došla baterie na mobilu. U nás totiž budete mít možnost si zapojit do zásuvky Vaše elektronické zařízení, tak se nestane, že by se Vám to v půlce cesty vybilo a Vy jste neměli co pustit za filmy dětem.

Komfort
Tohle je jistě velice důležitý faktor, podle kterého se většina lidí rozhodují. Najít ale ten správný komfort za nízkou cenu je někdy těžké. U nás Vám garantujeme, že naše ceny jsou opravdu nízké. Navíc máme ergonomické sedačky, které se přizpůsobí tvaru Vašeho těla a jistě se Vám na nich bude dobře a pohodlně sedět a nebudou Vás bolet záda.
lidé u laguně
Navíc je v autobuse wifi, takže můžete brouzdat po internetu i v zahraničí a to zcela zdarma, nezní to skvělé? Pak můžete vystoupit na jakémkoliv výstupním místě ze seznamu a podle toho si tam zařídit bydlení a všechny ostatní věci. My zařizujeme pouze a jen dopravu, ale jistě to bude pro Vás výhodné, protože si sami podle svých finančních možností vyberete ubytování. Připojte se i Vy k celé řadě našich opravdu spokojených zákazníků a staňte se také jedním z nich a podívejte se k moři za tak skvělou cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup