Máte velký náklad a uvažujete nad tím, jak ho přemístit z místa na místo? Jestliže nemáte doma to pravé vozidlo s dostatečným nákladním prostorem, jednoduše si ho pronajměte v osvědčené půjčovně dodávek Praha Rentcarservice.cz.
Získáte ho doslova za hubičku, a ještě si budete moci vybrat to, které se vám bude nejvíce líbit.
Konkrétní ceny pronájmu závisí na tom, jaké vozidlo zvolíte. Ale rozhodně se nejedná o zajíce v pytli – jak parametry jednotlivých vozů, tak i jejich ceny pronájmu si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti.šedá dodávka
Navíc, pronajmout si automobil už nemůže být snazší! Když na místo vyrazíte se dvěma doklady totožnosti a vratnou zálohou v kapse, zpátky už můžete jet pronajatým vozem.
V ceně pronájmu je zahrnutý téměř neomezený počet kilometrů – tedy až 500 kilometrů zdarma, a za každý další nad tuto hranici je sazba minimální. Navíc v ceně získáte i aktuální dálniční známku pro Česko a Slovensko. Vozy jsou samozřejmě pojištěny a mají základní a havarijní pojištění. Příjemnou jistotou je i prémiová asistenční služba.
Ať už tedy vyrazíte kamkoli, můžete být bez starostí! A to i proto, že vozidla procházejí pravidelnou servisní kontrolou a jsou v perfektním stavu!
Když si na systém pronájmu zvyknete, brzy zjistíte, že nemá smysl investovat do většího automobilu, když máte vždy po ruce přesně takový, jaký zrovna nejvíce potřebujete.minibus, ilustrace
Ovšem pozor! Tyto služby zde nejsou pouze pro řidiče! Automobil si může pronajmout i ten, kdo řidičské oprávnění nevlastní, anebo se bojí velké vozidlo řídit. Není nic snazšího, než si objednat vozidlo i s řidičem! Ten vám může auto přistavit ve smluvenou dobu na předem určené místo, anebo vám může být po celou dobu pronájmu vozidla plně k dispozici.
Využít můžete dokonce i výhodné stěhovací a přepravní služby. Zkrátka se jedná o nabídku, jaká nemá chybu, tak neváhejte a služby vyzkoušejte!