Na dovolenou se těší každý, o to se jistě nebudeme přít, ovšem mohli bychom polemizovat nad tím, že dovolenou očekávají s větší radostí hlavně zamilované páry. Anebo ty, co si sednou v životě již delší čas a mají prostě na sebe štěstí. Dovolená se může odvíjet v různém módu, může být zaměřena spíše na relax, anebo naopak přispět k výrazně lepší kondici, a ať už dáte přednost jakémukoli řešení, vždy se na něj musíte patřičně obléknout. A toto je vhodný moment zejména pro šikovné a zvídavé jedince, kteří situace využijí ve svůj prospěch, aby vzájemný partnerský vztah ještě posílili.

dovolená u moře

Jistě znáte pořekadlo, které praví, že „ženu květinou nikdy neurazíš“. To je fakt, a kdo alespoň občas koupí svazek růží nebo natrhá na louce luční kvítí s kopretinami, má velkou šanci, že bude jeho pozornost opětována. Podobné, jako s květinami, je to ale i s oblečením. Pokud jste všímaví a bystří, jistě vám neunikne, co v šatníku vaší přítelkyni schází, co by mohla doplnit, co by se jí mohlo líbit a vyhovovat. Pak stačí jen zabrousit do sortimentu vhodného obchodu a objevit modely, z nichž vyberete jeden či dva nejzajímavější.

dívka na pobřeží

Pořídit dárek pro přítelkyni ještě před dovolenou, aby si jej mohla obléknout a vzít si jej s sebou, to je něco, jako nalézt na poušti oázu s pitnou vodou. Nenajde se snad žena či dívka, která by takové gesto neocenila, a skrývala svou radost z milého překvapení. Záleží samozřejmě velmi výrazně na vašem výběru, a pokud se skutečně strefíte do oblíbeného vkusu v rámci About You slevy 20 Zelené slevy, pak bude odměna určitě sladká.

Počítejte s tím, že ženy odměňují neočekávaně, ve chvílích, kdy si na svůj dárek už ani nevzpomenete, a zapamatujte si, že tu vůbec nejde o žádné úplatky, jen o vyjádření pozornosti a zájmu, že tu, co s ní sdílíme své společné chvíle, opravdu milujeme, a rádi bychom jí vykouzlili úsměv na rtu každý den bez jakýchkoli podmínek.