Chcete být i v době, kdy nesvítí sluníčko opálené a nevypadat příliš bledě? V současnosti tomu můžete pomoci díky návštěvě solária, které ovšem vyžaduje váš čas a příval umělého záření na vaši pokožku. Pokud však na tuto variantu přistoupit nechcete a raději se zaměřujete na přírodnější a šetrnější možnosti, rozhodně si nenechte ujít příležitost – vyzkoušet opalovací kosmetiku nebo i tu, která vám zakryje nějaké nedokonalosti.

zadek od písku

Samoopalovací přípravky – ano nebo ne?

Na trhu je bohaté množství přípravků, které slibují opálení během pár vteřin a taktéž na dlouhou dobu bez toho, abyste musely navštívit solárium. Mnoho z nich však chybuje v tom, že nejsou dostatečně kvalitní a zanechávají na těle výrazné skvrny nebo se otírají do oblečení a špiní ho.

Je tedy potřeba vybírat pouze kvalitu za vyšší cenu, která se vám však vrátí v podobě dokonalého vzhledu, o který stojíte.

„Samoopalováky“ jsou dočasnou alternativou, ovšem s ne příliš proslulou minulostí a recenzemi, takže v případě, že se už nějaký z nich rozhodnete pořídit a vyzkoušet, myslete na rizika, že to nemusí vždy dopadnout dobře.

Naštěstí pro vás, se každý negativní účinek jednou vytratí a vy si ho smyjete jednou provždy.

Make-up na tělo – novodobý produkt

Za mnohem více lákavější a méně tragické, lze považovat novinku v podobě make-upu na tělo. Ten se v poslední době začal prodávat rychlostí blesku a nutno říct, že si získal pozornost a zájem mnoha žen.

Je vhodný na zakrytí všech nedokonalostí, ovšem tak, že zanechá pokožce přirozenou strukturu a nebude na těle působit jako nevzhledná vrstva. Nezakryje vám tedy znamínka krásy a ani vám nezamaskuje vaše jizvy tak, aby nebyly vidět. Ovšem sjednotí tón vaší pokožky a krásně ji rozzáří. Nejvíce se využívá na nohy, ruce nebo hrudník. Je volně dostupný a co je nejlepší, najdete ho i ve více odstínech.
krém na pláži

Pokud tedy chcete dopřát vaší pokožce krásnější vzhled, určitě dlouho neváhejte s tím, pořídit si ho.