Chcete se zbavit nadváhy? V tom případě vás čeká nelehká cesta. Jen málokomu se podaří zhubnout přebytečné kilogramy a dosáhnout vytčené váhy bez nesnází. A to i přesto, že zaručených návodů na různé diety najdete na internetu i v jiných médiích stovky. Ne každá dieta je ovšem účinná a mnohé z nich moří důvěřivce hladovkou a nesmyslnými postupy, které vůbec nejsou potřeba.
Takže prvním krokem, který byste měli podniknout v případě, kdy se snažíte zhubnout, je zjistit si dostatek informací a správně si vybrat ověřený postup, kterému můžete skutečně důvěřovat.čtyři krabičky s jídlem
Nejlepší je následovat postupy, které jsou v praxi mnohokrát ověřené, takže je jisté, že skutečně fungují a dovedou vás k cíli. Takové, které staví na vědeckých základech a není pochyb, že opravdu fungují. A přesně taková je i ketonová dieta https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete.
Tento způsob hubnutí je promyšlený do posledního detailu, což dokládá spousta pochvalných recencí, včetně zástupu spokojených lidí, kteří tímto způsobem dosáhli svého cíle.
Hlavním principem tohoto stylu hubnutí je sázka na potraviny bohaté na proteiny neboli bílkoviny. Právě bílkoviny jsou základní stavební jednotkou svalové hmoty. A svalová hmota je při běžném způsobu hubnutí nejvíce ohrožena. Jestliže se snažíte shodit nadváhu klasickým způsobem tak, že omezíte množství konzumované stravy, začne vaše tělo získávat potřebnou energii na svůj provoz nejen z tukových tkání, ale také ze svalů. Výsledkem je redukovaná svalová tkáň dokonce až o celých čtyřicet procent!prostřená tabule, misky se zeleninovými jídly
Ten hlavní problém nastane následně ve chvíli, kdy se vrátíte k původnímu jídelníčku. Redukovaná svalovina nestačí zvýšený příjem energie zpracovat, a tak dochází k jo-jo efektu – opakovanému zvýšení váhy.
A to je přesně to, co vám zkazí vaše úsilí, když se snažíte zhubnout běžným způsobem – u proteinové diety naštěstí podobné potíže nehrozí.