Pokud má někdo na krku rozsáhlý vozový park, jezdící (jak také jinak) po vlastech českých a třeba i nečeských sem a tam, má nesporně problém. Protože něco takového se fyzicky uhlídat nedá a nejednou nezbývá, než zaměstnancům, kteří tuto techniku používají, důvěřovat. A i když jim majitel takové techniky důvěřuje, vždy platí ono dávno známé ‚důvěřuj, ale prověřuj‘. Protože příležitost dělá jak známo zloděje a tady je příležitostí, jak s oněmi vozidly naložit neoprávněně, dost a dost.satelit ve vesmíru
Pokud si je zaměstnanec jist tím, že ho s používaným vozidlem nevidí někdo, kdo by mu mohl dělat nepříjemnosti, dá se

  1. natankovat na firemní kartu palivo do vlastního kanystru,
  2. vycucnout takové palivo přímo z nádrže,
  3. použít takové vozidlo k nějakému melouchu a přivydělat si tak načerno na účet firmy,
  4. vozidlo odstavit a zahálet, což rovněž firmě zisk nepřináší,
  5. ukrást nějaké ty díly, náklad, případně celý vůz.

A protože se lidské kreativitě meze nekladou, určitě byste dokázali přijít i na další způsoby, jak si na firemní účet neoficiálně a nedovoleně přilepšit. A zaměstnavatel na tom logicky tratí.
Ovšem je pochopitelné, že si to majitel firmy nemůže nechat líbit. A proto ten, kdo se vyzná, sází na monitoring vozidel Rmc-system.com. Protože to je efektivní a spolehlivá metoda, jak uhlídat celý vozový park bez ohledu na to, kde se jednotlivá vozidla právě nacházejí. Stačí sednout si k počítači, přihlásit se a čidla v okamžení nahlásí vše, co je nastaveno, v reálném čase nebo dodatečně přehledně zpracované. A šéf tak má kdykoliv cokoliv jako na talíři. Ví naprosto přesně, co se kde šustne, a může kdykoliv adekvátně zareagovat.satelitní pohled na Zemi
Což je – jak jistě uznáte – významná pomoc. Protože se zaměstnanci sotva věnují nepravostem, vědí-li, že se to na ně kdykoliv provalí a odskáčou si to.
A proto je stále více podniků, které na tento systém sázejí. A zabraňují tak citelným ztrátám, jež by byly jinak zcela nevyhnutelné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup