Spousta lidí na seznamce má pocit, že k úspěšnému rande stačí pouze registrace s vytvořením seznamovacího profilu a sem tam někomu napsat nějakou zprávu a čekat, že na ni někdo s nadšením odpoví. Ale to je omyl a možná i vy děláte následující chyby, které k prvnímu rande nesměřují.

Pravdivé a úplné informace o vás

Založit si profil na seznamce zvládne opravdu každý. Je ale záhadou, proč tak velké množství uživatelů na seznamce doslova lže, zatajuje pravdivé informace, nebo prostě nevyplní vše důležité.
Pokud to myslíte opravdu vážně a chcete jít na rande, pak je největším nesmyslem a ztrátou času dělat takové chyby. Ze svých pomyslných nedostatků uděláte jejich zveřejněním přednosti, protože se vám rovnou ozvou lidé, kteří jsou na tom například stejně, nebo pro ně není vaše situace překážkou. Takže pokud jste například rozvedení a máte dítě, tak to uveďte.
Vaše úspěšné rande se rýsuje právě už na seznamce. Takže buďte pravdiví, féroví a svůj profil na seznamce vyplňte opravdu co nejlépe po všech stránkách.

wedding-1770860_640

Fotka vás dostane na rande mnohem dřív

Máte důvod schovávat svou identitu na seznamce? Pak vlastně nemáte na seznamce co dělat. Věřte nebo ne, ale profily s fotkou jsou mnohem atraktivnější a navštěvovanější ostatními uživateli na seznamce, kteří to myslí vážně a chtějí na rande. Spousta lidí se na profily bez fotky ani nepodívá, protože je to pro ně opravdu divné, že si někdo v dnešní době nedá fotku na seznamku.
Hlavně lidé chtějí vidět s kým případně půjdou na rande. Chtějí si vás prohlédnout, vidět sympatie, představit si vás. Jak by taková fotka na seznamku měla vypadat? Hlavně aktuální, přirozená (ne profi fotka z ateliéru) a pokud vás bude zobrazovat například s vaším oblíbeným koníčkem, pak to také hodně napoví. A když už přidáváte jednu fotku, tu hlavní, tak proč nepřidat další fotky? Taková fotka z procházky, ze zahrady, nebo od moře prostě potěší.

Komunikace alespoň trochu na úrovni

Chystáte se někomu napsat na seznamce? Myslíte si, že pozdrav a nic dalšího je pro člověka na druhé straně zajímavý? Ne, není. Takže zkuste první řádky napsat trochu poutavě a hlavně bez chyb. Je to velká ostuda, když v dnešní době automatických oprav neumí lidé napsat větu bez hrubých chyb. A nejen to – někdy nedávají věty ani smysl. Takže se trochu snažte.
Pokud vám někdo napíše, pak neváhejte a svou odpověď neoddalujte. Většinou totiž lidé píšou více uživatelům najednou a mohl by vás někdo předběhnout a jít na rande místo vás. Prostě se seznamování trochu věnujte, buďte aktivní a brzy se dočkáte svého prvního rande.