Znáte ty krásné začátky vztahu, když se s partnerem milujete a užíváte si krásné chvilky vášnivého sexu. Když začíná láska, naše první pohledy, vzrušení, to všechno nám náš mozek dodává a vše vnímá. Partnerem, partnerkou jsme přitahování a cítíme vzrušení, které se pouhým dotekem ocitne i bez pohlavního styku. Zažily jste taky ten krásný pocit, kdy člověk nemusí vůbec nic dělat a stačí pouze být přitahovanou druhou osobou?

Žena muž

Kdo tohle nezažil, tak asi nikdy nebyl zamilovaný, protože skutečně zamilovaný člověk tohle vnímá úplně jinak, než když se jedná o pouhý sex a nic víc v tom není. Jak zvýšit erekci? Skutečnou láskou se zvyšuje i mužská erekce, která skutečně pomáhá. Protože pokud je muž ženou opravdu přitahován, tak muž 100 % zažije dokonalou erekci. Pak se stává další způsob nižší erekce například, když je muž velmi unavený a přepracovaný, a za to všechno může psychika člověka, která nás všechny kolikrát trápí a muže díky psychice trápí nižší erekce. Proto je dobré být psychicky v dobré náladě, mít dostatečný spánek. Záleží i na Vaší partnerce, jak Vám s touhle krizí nižší erekce pomůže. I ona je důležitou osobou v posteli, kdy se Vám má snažit pomoct a věnovat se Vám, pokud opravdu budete zcela bez chuti. Musí se Vás snažit znovu přimět k té úžasné chuti, kterou jste vždy mezi sebou měly. A snažit se zachránit situaci, která nastala.

Láska

My ženy se nesmíme muže zaleknout, když zrovna nemá chuť. Není to chyba v nás, ale vždy je chyba n straně partnera, protože když Vám řekne, že je unavený a přepracovaný, tak je důležité partnera co nejvíce v tomhle smyslu pochopit a tušit, že předehru a sex nechá spíše na Vás. Uvidíte, zda to zabere či nikoliv. Pár doteku a polibků muže může převést na úplně jiné myšlenky. A uvidíte, že bude po problému. Vždy muže pořádně nažhavte.