Některé školní vzpomínky si raději necháme pro sebe a moc se s nimi nechlubíme, hlavně před svými dětmi. Ale některé historky zase rádi vyprávíme a nejčastěji vzpomínáme na nějaké pěkné zážitky, společné akce, výlety atd. Pravdou je, že naplánovat nějakou akci pro žáky není vždy jednoduché a leckdy i velmi náročné. V dnešní době lze využít specializované firmy, které sestaví takovou akci přesně na míru. Pak je možné si výlet s dětmi nejen užít, ale také si odpočinout a ještě se něco zajímavého dozvědět. Navíc bude sladkou odměnou vidět rozzářená dětská očka.

motokáry

Zní to jako pohádka?

Možná, ale ví o tomto své. Stále se ve své činnosti zdokonalují, a tak jejich cíl děti zabavit a hlavně, je atraktivní formou něčemu přiučit je skutečně na místě. Spokojení jsou nejen žáci, kteří se dozvědí mnoho zajímavostí, navštíví různá tajemná místa s maskovaným průvodcem a ještě získají praktické zkušenosti v různých oborech, ale i pedagogové.

Učitelé a vlastně dozor, nemusí být tak moc ve střehu, jelikož přednášky, návštěvy různých míst spojené s aktivitou, zaujmou děti natolik, že si to vlastně užijí společně s nimi. Program je vždy pestrý a zábavný, také důkladně připravený, vždyť za tím vším stojí tým zkušených instruktorů. Dobře ví, co a jak pro určitou věkovou skupinu připravit, aby si atrakci nebo přednášku děti skutečně užily. Dokonce si samy budou moci něco upéct, vyrobit v dílnách, vyzkoušet si práci včelaře a starší okusí vůni benzínu při jízdě na čtyřkolce nebo adrenalin v lanovém centru.

lanové centrum

Pohádka s dobrým koncem

Je jen málo pohádkových příběhů, které nekončí podle našich představ. Tak to neplatí v tomto případě. Na tuto společnou akci budete všichni ještě hodně dlouho vzpomínat a vyprávět si o ní. Pokud by vám náhodou jeden den nestačil, nevadí, můžete využít výlet na dva dny. Mnohé potěší, že v zázemí na ně bude čekat dobrá večeře, sprcha a také Wi-Fi připojení. Večer si můžete pak užít při sportovních aktivitách, společných hrách a vyprávění.