Jsou dominantou vašeho interiéru zejména koberce? Sami jistě uznáte, že je s nimi hodně práce, a to nejen z hlediska jejich údržby, ale i každodenního úklidu. Taktéž nelze přehlédnout fakt, že novodobý pohled na to, co je moderní jde v souladu s interiérem, ve kterém se nachází podlaha.
A to ne obyčejná, ale už od pohledu luxusní a moderní, díky čemu se i váš domov může zvelebit k nepoznání.podlaha v interiéru

Dodejte vašemu domovu život

Pokud se už rozhodnete pro změnu a vyměníte vaše koberce za pevnou a atraktivní podlahu, uděláte z vašeho domova o něco útulnější místo. Díky lepené vinylové podlaze Yes interier mu dodáte život, špetku luxusu a opticky vytvoříte i světlejší a větší prostor ve vašich místnostech.
Nelze popřít ani to, že váš interiér bude vypadat na oko čistější a více útulný i díky tomu, že se zbavíte dosavadního pachu, který se v kobercích zpravidla udržuje a všech nečistot, které naopak z podlahy snadno odstraníte.
Údržba je totiž dalším plusem, které při výběru lepené podlahy získáte.

Snadné a pevné lepení

Pokládka vinylové podlahy se aplikuje pomocí speciálního lepidla, které je nesmírně pevné a udrží ji na svém místě bez toho, abyste se setkali s jejím poškozením a odlepováním. Odolá i nánosům vody, takže ji snadno a bez obav můžete umývat dle potřeby a je vhodná i do prostředí, ve kterém se nachází větší vlhkost.
Její předností je pevnost, a to nejen díky velikosti nášlapné vrstvy, ale i proto, že se nesetkáte s brzkým poškrábáním. Všechny z nabídky totiž spolehlivě odolávají oděrům a na jejich údržbu jsou daleko jednodušší než koberce.káva na podlaze

Velký výběr druhů

Abychom uspokojili širší skupinu zákazníků, kteří mají rozdílné požadavky, potřeby a cit pro detail, nalezete v naší nabídce dostatek různých druhů dřeva, ale i barev. Za přijatelnou finanční částku si tedy můžete zakoupit přesně takový druh podlahy, která se bude dlouhé roky ve vašem domově jenom vyjímat.