Jestliže vlastníte firmu, jejíž předmět podnikání spočívá v osobním styku s klientelou, pak musí být zákonitě Vaše firemní prostory pro takovou činnost náležitě uspořádány.

Náležité uspořádání tkví
· v promyšleném rozestavění nábytku,
· v důstojném prostředí pro klienty, které čekají na odbavení.
Chcete-li na klienta přívětivě zapůsobit hned od počátku, kdy vstoupí do Vašich firemních prostor, musíte se vžít do jeho kůže.
Vstoupíte do firmy a první, co uvidíte, jsou bílé stěny. Sice čisté, ale bílé, jako v nemocnici. I když budete mít nejnovější typ kancelářského nábytku, příjemnou recepční a dostatek místa pro posezení klienta, pořád, jako by něco scházelo. Pořád to není ono.

barevné otisky nohou

Co Vašim firemním prostorám schází?
Ty stěny! Tam bude problém. Jak s nimi naložíte? Vymalujete barevně? To má ale každý!

Buďte originální!
Samolepky, které dokážou zaplnit celou stěnu, nebo jen její část tak, aby se každému příchozímu objevil úsměv na tváři, který značí všeobjímající spokojenost, jsou volba, která splní Vaše očekávání.

Už to vidíte? Za zády sedící recepční je lehce osvětlena vinylová samolepka, na níž se odráží tematicky obor Vašeho podnikání. Její kreativní ztvárnění dodá Vašim prostorám na ceně.

Klient, který vstoupí do Vaší firmy, uvidí okázalost, důvtip, originalitu a rozhodně se na jeho tváři objeví onen spokojený úsměv. Takový klient je napůl Váš. Od prvního kroku, který ve Vaší firmě učiní, získá pocit, že je vítaný. A že má co do činění s kreativci, kteří mu splní každičké přání.

červená a modrá samolepka

Vidíte, jak málo stačí k tomu, aby se firemní prostory staly prvním uvítacím ceremoniálem, a to beze slov?

Jen musíte poučit recepční, aby chvilku nechala klienta prožít jedinečný pocit z originálního prostředí, ve kterém se právě ocitl, než jej osloví.