Je víkend a vy se doma nudíte a nevíte co dělat? Nechcete sedět doma a koukat z okna? Máme pro Vás skvělí typ, co podniknout. Jump Park Praha nabízí spoustu atrakcí k zábavě. Blíží se narozeniny vašeho dítěte nebo dobrého kamaráda? Přeje si něco neobyčejného a hlavně zábavného? Je toto to pravé pro něj. Kromě narozeninových akcí je možné si zařídit i školní zájezdy se slevou. Dále individuální tréninky, kroužky skákání a teamguilding. Zabaví se tu dospělí i děti. V parku Jarov najdeme spoustu atrakcí, jako jsou hry pro jednoho i více hráčů.
horolezecká stěna s úchopy
Můžete tu využít trampolíny volně ke skákání, foam pit, kde můžete trénovat nové triky a to vše bezpečně díky pěnové jámě vedle trampolíny. Air track což je velká nafukovací žíněnka vhodná pro trénování akrobatických prvků. Na tuto atrakci je vstup pouze pod dohledem trenéra, aby si nikdo nezkušený neublížil. Pro skupinové vyblbnutí tu máme 3D vybíjenou a basketbal. Samozřejmě obě hry probíhají na trampolínách. U basketbalu je na stěně připevněný koš se síťkou. Nejzajímavější věci ze zábavného parku je interaktivní stěna pro jednoho nebo dva hráče. Interaktivní stěna spočívá v běžné horolezecké stěně, kde jsou úchopy. Pomocí nich se člověk na stěně pohybuje. Na stěnu jsou promítány hry. Je možnost si vybrat z pěti her.
basketbalový koš
Můžete chytat netopýry nebo zachránit zemi před asteroidy. Některé hry jsou i hodně na soustředění, přemýšlení a rychlost. Jamp park Praha nabízí i vouchery. Je to skvělí dárek pro přátele, rodinu i ratolesti. Na trampolíny je vstup pouze v protiskluzových ponožkách. Je možnost je zakoupit předem a do nést si je. Nebo si je zakoupit přímo na místě. Vouchery zakoupíte na hodinu nebo lze koupit permanentku na deset vstupů pro jednoho nebo skupinu lidí. Jestli jste ještě Náš park nevyzkoušeli tak směle do toho určitě si přijdete na své a skvěle se zasmějete a zabavíte.