Že já jsem jen kývl na to, že tu koupelnu jednou přistavím! To jsem ale truhlík! Kdyby tak věděla, co všechno taková přístavba obnáší! Raději nepomyslet. A co všechno se během stavebních úprav může ještě vykulit? Jestli nebude lepší celý domek zbourat a postavit nový!

Pořád Vás takové a podobné myšlenky honí i ve snech? No jo, jednou jste to přislíbil, tak se nedivte!

sprška

Jde Vaší manželce o večerní hygienu?

Což takhle využít pro účely večerní hygieny solární sprchy na zahradu? Ale ano, přímo před, nebo vedle domku? Na to jste ani nepomyslel, že ano? Za jedno odpoledne budete mít hotové provizorium, abyste byl ušetřen manželčina úpěnlivého dotazování, kdy se pustíte do stavby koupelny!

Získáte klid zbraní a čas.

Vezměte to z jiného konce.
· Manželka bude mít svou solární sprchu na zahradě.
· Vy získáte klid od jejích výčitek, ale také čas na promyšlení dalšího plánu.
V jednom máte pravdu. To se musí nechat. Za chvíli se přiblíží důchodový věk a Vy budete požadovat od zahrádky také trochu toho pohodlí. Postavte si nový zahradní domeček s koupelnou a toaletou. Přiveďte si tam pitnou vodu a hned budete mít luxusní pobývání nejen v bytě, ale i na zahrádce.

Nápadu se solární sprchou se nebraňte.

Jeví se Vám snad nápad se zahradní solární sprchou, jako zbytečné, když nakonec budete stejně stavět? Mýlíte se. Vaší provizorní solární sprchou spláchnete hned dvě mouchy!
1. Manželka se bude moci umýt od potu, prachu a špíny teplou vodou, aniž byste musel investovat do ohřevu.
2. A po postavení nového domku může na zahradě solární sprcha zůstat, protože si ji oba oblíbíte. Není nad osprchování vlažnou večerní vodou, třeba ve dvou!

zahrada

Inu, nyní je čas, abyste se rozmyslel.

Už jste rozmyšlený? Tolik času nad takovou super nabídkou zase nepotřebujete, viďte? A nezapomeňte, že budete mít vnoučata, která jsou pro každé dobrodružství! Tak jim ho dopřejte!