Podnikatelské úvěry se sjednávají velice rychle. Nemusí s tím být žádné problémy nebo starosti. Vyzkoušejte změnu v podobě nebankovní americké hypotéky https://www.ferovahypoteka.cz/nebankovni-americke-hypoteky/.
Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a OSVČ. Máte dluhy nebo exekuce? Stále řešíte nějaké problémy s financemi? Už toho máte tak akorát dost? Udělejte tomu přítrž a vyřešte vše pomocí úvěru, který vás nebude táhnout k zemi, ale který vám bude nápomocný.
Snažíme se klientům pomáhat, proto se vám dokážeme v každém ohledu přizpůsobit.

business

  • Podnikání je složité téma. Každý podnikatel si zakusí chuť vítězství, když se firmě dobře daří, ale také často i hořkou příchuť prohry, když přijde na řadu neúspěch. Podnikatelé se často musí vyrovnat s tím, že ztratili nějaké peníze a že potřebují pomoc od někoho „cizího“.

Poskytujeme výhodné úvěry se srozumitelnými podmínkami

Pravidla jsou pro každého stejná a jsou srozumitelná. Nic neskrýváme, za nic se neschováváme.
Do ručení můžete dát jakoukoliv nemovitost. Za ni můžete získat maximální hodnotu a to je až 70% z odhadu. Odhad provádíme sami pomocí profesionálů a nic za něj neplatíte. Neplatíte ani za předčasné splacení úvěru. Tato služba je zdarma.
S penězi můžete hradit výdaje. Musí se však použít v podnikání. Máte dluhy? Můžete se vyplatit z exekucí nebo zvolit konsolidaci. Peníze můžete použít na úhrady faktur, na OSSZ nebo VZP na výplaty, na faktury po splatnosti nebo na exekuce. Potřebujete jen na pár měsíců překlenout nějaké období? Potřebujete peníze na běžný provoz, než se konečně dostaví větší finanční zisk? Klidně peníze použijte na běžný provoz. Můžete za ně však i nakupovat, materiál, nové zboží, stroje, zařízení nebo vybavení. Nikdo se nebude ptát, na co je potřebujete. Nemusíte dokládat ani žádné dokumenty.

plány

  • Splácet budete od jednoho roku až po 30 let. Dobu splatnosti si můžete určit sami.
  • Získáte až 70% z odhadu.
  • Úroková sazba se může pohybovat již od 3% ročně.