Vzpomínám si, jak jsem byla poprvé na dovolené na Sardinii. A je to takový krásný ostrov v Itálii, kam jsem jezdila pokaždé, když měl otec volno v práci a vzal si dovolenou. Protože ještě s bratrem jsme tam jezdili opravdu moc rádi. Jenomže potom to by nebyla opravdu dokonalá dovolená, kdybychom si neužívali opravdu plnými doušky. Takže jsme také na dovolené na Sardinii hráli všichni tenis a také golf. Opravdu uznávám, že to byla vážně perfektní zábava a je mi opravdu líto, že otec už nežije, že už na Sardinii nemůžeme jezdit zase všichni tři, jako tomu bylo vždycky. Také jste tak moc sentimentální jako já?

Mějte krytá záda.

A samozřejmě, že pokud i vy cestujeme někam do zahraničí, tak nikdy nezapomeneme si sjednat kvalitní cestovní pojištění. Protože když se v zahraničí potom něco stane, nějaká nehoda, tak přece potřebujete někoho spolehlivého, kdo by vám pomohl. Tady od toho jsou právě různé profesionální služby, které se o vás postarají, kdy se vám stane nehoda nebo potřebujete s něčím pomoct. A co kdybyste zkusil třeba například cestovní pojištění Excelent? Pokud nevíte, co je to cestovní pojištění Excelent, tak se podívejte na webové stránky axa-assistance.cz, kde se dozvíte opravdu informací o tom, co je to pojištění Excelent.

Pojistka vás ochrání.

Ochrání vás také v případě nemoci covid-19. Pokud cestujete k opravdu kamkoliv na světě, tak máte ty nejvyšší limity pojistného krytí. Můžete si také sjednat další kvalitní pojištění, které vám na této webové stránce vždycky doporučí. A na této webové stránce najdete tady také samozřejmě centrum pomoci anebo také hlášení události. Takže pokud ještě nemáte sjednané cestovní pojištění a hodláte někam jet do ciziny, tak se nespoléhejte jen na vaše štěstí, ale také se spolehněte na to, že budete mít klid a krytá záda pro případ nouze. A s touto společností Axa neuděláte chybu. Cestovní pojištění vám vždy dodá pocit klidu.