Vybrali jste si letní dovolenou a učarovalo vám Bulharsko? Není divu, jsou zde krásná letoviska a pláže, a můžete zde navštívit mnoho krásných míst. Kultura je zde podobná té naší a můžete si odsud odvézt jedinečné vzpomínky. Právě Bulharsko se stává čím dál populárnějším. V nabídce cestovních kanceláří jej najdete mezi nejprodávanějšími zájezdy. Navštivte jej i vy, a poznejte něco nového. Do Egypta a Chorvatska jezdí mnoho lidí, vy si můžete díky Bulharsku odvézt jiné a lepší zážitky.

bulharsko letovisko

Ať už se ale rozhodnete jet kamkoliv, musíte mít zařízenou spoustu věcí, a to bez ohledu na to, jestli jedete sami a nebo s cestovní kanceláří. Musíte mít nejen všechny platné doklady a opravdu dobré cestovní pojištění pro případ že by se něco stalo, ale také musíte mít tamní měnu. Je vždy nejlepší jet s rozměněnými penězi, protože výběr z bankomatu v zahraničí se může pořádně prodražit. Rozměňte si peníze v tuzemsku podle nejpříznivějšího kurzu ve vašem okolí.

letící letadlo

Pokud se chystáte do Bulharska, víte jaká je v Bulharská měna? Je to lev. Nejspíše zde zaplatíte i eury, ale nejspíš to nebude tak výhodné, jako když budete mít peníze proměněné. Připravte si na dovolenou vše předem, abyste na nic nezapomněli. Jedině tak můžete prožít krásnou dovolenou bez zbytečných starostí, které si jinak přiděláte tím, že si nepřipravíte vše. I peníze jsou důležité, a je lepší je mít navíc než aby vám chyběly, a vy je museli za draho měnit v zahraničí a nebo je vybírat z bankomatů. Ani platby kartou nejsou v zahraničí zrovna výhodné, proto raději za zboží a služby plaťte v tamní měně. Peníze vám moc místa nezaberou, ale mohou vám usnadnit celou dovolenou. Užívejte si na dovolené a problémy nechte doma, proto na dovolenou jedete. Abyste na nic nezapomněli, napište si seznam toho co si musíte připravit s sebou a odškrtávejte si splněné věci.