Jestliže právě zařizujete dětský anebo studentský pokoj, tak nehleďte pouze na ceny, a zamyslete se nad tím, jaká kritéria by měl potřebný nábytek splňovat. Zvláště malým dětem bude takový nábytek sloužit dlouho, a protože ve svém pokoji tráví mnoho času, měl by být v každém případě zdravotně nezávadný, aby neohrozil jejich zdraví – to znamená, že by se z takového nábytku do okolí neměly uvolňovat žádné sloučeniny, ať už jde o emise formaldehydu anebo jiných látek.
kmeny borovic v lese
Pokud máte doma malé děti, jistě se vám vyplatí, když sáhnete zároveň po takovém vybavení jejich pokoje, které je odolné. To znamená, že bude bytelné, a v případě poškození snadno opravitelné. Jistě se hodí i to, když na něm nějaká ta drobná závada jako škrábance anebo stopy od pastelek nebudou hned vidět.
A samozřejmostí je, že pokud jde o postel, tak ta by pod svým majitelem rozhodně neměla vrzat anebo se pohybovat, zkrátka musí být přirozeně stabilní.
Navíc, u malých dětí se vyplatí koupě postelí doplněných o bočnice, které brání pádu z lůžka. Oceníte určitě i praktický výsuvný šuplík, který vám poskytne dostatek úložného prostoru, ať už na lůžkoviny, hračky anebo jiné věci – úložných prostor totiž není doma nikdy dost!
Jistě vás nyní zajímá, jaký materiál splňuje veškeré výše vyjmenovaná kritéria. V takovém případě lze bez výjimek doporučit masivní dřevo!
Například postel 140×200 cm vyrobená z masivního dřeva vašemu potomkovi dokonale a spolehlivě poslouží v každém věku.
borový les
Pakliže máte obavy, že právě dřevo z masívu je materiál, který si z finančních důvodů nemůžete dovolit, pak se velmi mýlíte. Výsledná cena totiž záleží na tom, jaký konkrétní druh dřeva si vyberete. Listnaté dřeviny s tvrdým dřevem jako jsou buk či dub jsou skutečně dražší, ale stejně tak dobře vám může posloužit i měkčí dřevo z jehličnanů, jako je například masiv z borovice. To je kvalita za příznivou cenu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup