Jestli fotíte chytrým telefonem, určitě už v něm máte spoustu pěkných fotek. Udělat z nich fotoknihu je jednoduché jako facka! Obzvlášť v aplikaci od HappyFota.

csm_2020_03_EFB_SC_13x19_1920x1200_2_CZ_531bfb9944

Doporučujeme vám aplikaci, ve které je výroba fotoknih vážně hóóódně jednoduchá. Nejenže budete potřebovat jenom fotky. internet a aplikace funguje na každém zařízení, ale knihu si navíc můžete zdarma ukládat, dokud ji nedokončíte. Takže nemusíte sedět u počítače několik hodin v kuse, abyste ji zvládli na jeden zátah dodělat…

Kromě fotek, popisků nebo celých textů můžete do fotoknihy vkládat různé „typografické“ prvky, které najdete v aplikaci.

HappyFoto nabízí zatím jako jediná fotoslužba výhodou v tom, že knihu nemusíte udělat naráz ani na jedno zařízení. Můžete si ji rozpracovat například ve svém mobilu, potom ji uložit zdarma do cloudu a později pokračovat třeba v počítači s lepší klávesnicí… To zatím nikdo jiný v České republice neumí. Téhle apce navíc nezáleží ani na systému, který ve svých zařízeních používáte.

csm_2020_03_EFB_SC_13x19_1920x1200_3_CZ_44b3d3752e

Až vám pošťák hotovou knihu přinese, bude zírat, jak profesionálně vypadá. Jako byste si ji objednali v knihkupectví. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup