Vojta Dyk a Samer Issa jsou partneři
Člověk někdy má a někdy nemá pochopení. Tu a tam něco zaslechnu, že někdo někoho z kolegů ze šoubyznysu někoho natřel. Asi to k tomu patří, ale někdy pro to nemám pochopení a kladu si otázku - proč? A navíc o některých lidech si myslím, že to už vůbec nemají zapotřebí, aby do někoho šili. No vidíte a stane se. Ale tady bych to nepředpokládal.
Citace z deníku Blesk:
Stalo se tak při středečním koncertu skupiny Nightwork v pražském Rock Café. „Než začneme hrát, tak bysme chtěli říct, že bysme první písničku chtěli věnovat našemu velkému kamarádovi a velkému umělci Sámeru Issovi. To je pro tebe ty ko**te," zařval Dyk před vyprodaným sálem.
V lásce Sámera očividně nemá ani další z členů kapely, herec Jakub Prachař. „Stačí si nasadit kloubouček, poskákat pódium a budu slavnej jako Issa," vtipkoval Prachař.
Ten dokonce prý, až si vezme svou přítelkyni Marthu Issovou, si vezme její příjmení. „Budu Jakub Issa, to bude paráda. Už se nemůžu dočkat," ironicky glosoval Prachař pro Odhaleno.cz.
Členům kapely prý na mladém zpěvákovi, který uspěl v první řadě SuperStar, nejvíc vadí, že místo hudby se prezentuje jen pařením na večírkách, vystupováním v pofiderních skandálech a nevalnými vystoupeními.
A jak se k vyhrocenému útoku na svojí osobu staví Issa. „Pokud má někdo potřebu se ke mně takhle vyjadřovat, tak to více svědčí o něm, než o mně," snaží se zůstat nad věcí Issa. Otázkou zůstává, jak dlouho mu jeho nadhled vydrží.

A já, stárnoucí seladon, šéfredaktor Čerta na koze, jsem z toho lehce smutný a říkám si, proč ti kluci, o kterých si myslím, že jsou fajn kumštýři, dobří muzikanti a pracovití chlapi, proč, řečeno slovy klasika "Nechají prchlivost cloumati svým majestátem." Dokonce mám pocit, že tak trošku klesají v ceně. Učiním jedno, pokusím se oba pány zároveň pozvat do své televizní talk show a ať si tam na férovku řeknou, co a jak. Tady na Čertovi na koze dám vědět, kdo z nich to odmítnul. Jinak by to mohlo běžet na www.b-tv.cz.
Luboš Xaver Veselý
-
fionora
| 25.03.2009, 17:40 | Reagovat na tento komentář
To měna mladýchmužích mrzí, myslím, že nemají zapotřebí se takto předávět.
Čert na koze gratuluje...
Dnes slaví narozeniny:
Ivan Mládek
- zpěvák, hudebník, textař - nar. 1942
Jana Preissová
- herečka - nar. 1948
Miroslav Donutil
- herec - nar. 1951
Josef Váňa ml.
- žokej - nar. 1991
Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz
Probíhající soutěže
Nejčtenější články
Galerie výherců
- Kosmetika Brelil



