Tomáš Klus je zlatý a plní sály
Zpěvák roku hudebních cen TV Óčko 2009 Tomáš Klus, který je nominován v kategorii Zpěvák roku hudebních cen Anděl 2009, získal Zlatou desku za prodej alba Hlavní uzávěr splínu. A radost mu dělají i plné sály na jeho koncertní »tkaničce«. Zpěvák roku hudebních cen TV Óčko Tomáš Klus ve vyprodaném Švandově divadle v Praze převzal Zlatou desku za prodej alba, kterého se prodalo více než devět tisíc kusů.
Tomáše Kluse doprovází kytarista Jiří Kučerovský, ale pro Švandovo divadlo se »kapela« rozrostla o další členy, diváci tak mohli vidět unikátní seskupení - druhé kytary se ujal Ludvík Kulich, basy Radomír Pivoda, piana Kryštof Mende, bicích Petr Zimák a harmoniky Radek Žalud, hostem na piano u písničky Nenávratná byl producent alba Dalibor Cidlinský ml.
Tomáš Klus opět zazářil svojí improvizací, vtipem a sklidil velký aplaus. V sobotu 17. dubna Tomáš vystoupí na hudebních cenách Anděl 2009, kde je nominovaný v kategorii Zpěvák roku. A dál pokračuje i jeho koncertní "tkanička".

Koncertní tkanička Tomáše Kluse
16. 4. - Velké Meziříčí - Jupiter klub
21. 4. - Bílina - Městské divadlo
23. 4. - Děčín - Klub Garage
7. 5. - Aš - Klubíčko
18. 5. - Tábor - Divadlo Oskara Nedbala
21. 5. - Hrušovany nad Jevišovkou - Bourák klub
9.6. - Louny - Vrchlického divadlo
Thomas
Čtěte také:
Citát dne
Joseph Heller:
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Čert na koze gratuluje...
Dnes slaví narozeniny:
Jiří Štědroň
- zpěvák, herec - nar. 1942
Felix Slováček
- saxofonista, dirigent - nar. 1943
Jaromír Pelc
- básník, publicista - nar. 1952
Barbora Seidlová
- herečka - nar. 1981
Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz
Probíhající soutěže
Nejčtenější články
Galerie výherců
- Kosmetika Brelil



