Ozzákova rodina má s láskou jenom trable
Láska přináší Ozzákovým nejbližším jenom potíže, zvlášť když si vzájemně nevěří. V dalším dílu populárního sitcomu Comeback chytí Iva chřipku, leží doma a nudí se. Dcera-nedcera, hypochondr Tomáš se jí vyhýbá jako čert kříži, aby se, nedej bože, nenakazil a nepřišel o kulturní událost sezóny, nový muzikál Michala Davida. Iva zažije šok, když se dozví, že Lexa píše básně.
Bohužel jsou ale o ní, a to musí okamžitě přestat. Všechno zlé ale bývá k něčemu i dobré. Díky Lexovým básničkám se o Ivu konečně začne zajímat třídní idol Beneš, a dokonce ji chce přijít v nemoci navštívit. Tomáš si ale básničky přečetl taky, nabyl dojmu, že Iva chodí s Lexou, a hlídá ji jako ostříž. Navíc se třídní kickboxerka Machová rozhodla, že s Benešem chodí ona, a zbije každou spolužačku, která se na něj jenom podívá.
Novou epizodu seriálu Comeback, nazvanou Těžká hodina, vysílá televize Nova ve středu 20. května 2009 od 20.00 hodin. Další novinky, podrobnosti a zajímavosti najdete na webových stránkách pořadu www.nova.cz/comeback.

SNy
Čtěte také:
Citát dne
Joseph Heller:
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Čert na koze gratuluje...
Dnes slaví narozeniny:
Jiří Štědroň
- zpěvák, herec - nar. 1942
Felix Slováček
- saxofonista, dirigent - nar. 1943
Jaromír Pelc
- básník, publicista - nar. 1952
Barbora Seidlová
- herečka - nar. 1981
Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz
Probíhající soutěže
Nejčtenější články
Galerie výherců
- Kosmetika Brelil



