Heidi si zahrála na modelku!
Na tradiční módní přehlídce pro UNICEF si v pražském Muzeu hudby zahrála na modelku i zpěvačka Heidi Janků. „Vždycky ráda podpořím dobrou věc,“ přiznala Heidi, jejíž panenky, které pro tradiční říjnovou dražbu panenek pro UNICEF již řadu let vytváří, se prodávají až za statisícové ceny.Prosincová módní přehlídka s názvem Hvězdy pro UNICEF je vždy milým pokračováním říjnové dražby panenek, kde známé osobnosti - zpěvačky, herečky a moderátoři - předvádějí spolu s modelkami modely známých návrhářů.
„Já jsem už druhým rokem předváděla krásné šaty Petra Kaloudy. Musím se přiznat, že bych jeho šaty měla ráda i ve svém šatníku, ale zatím to nedopadlo. Snad se jednou domluvíme. Ty letošní šaty mi pan Kalouda ušil bez jediné zkoušky a padly mi úžasně - už mě prostě zná," prozradila Čertu na koze s úsměvem Heidi, která na molu i zazpívala novou písničku ze svého aktuálního alba Heidisky.

Mezi dalšími, kdo předváděl a i zpíval, byly zpěvačky Monika Absolonova, Petra Černocká a Jitka Zelenková. Pouze v rolích modelek se pak představili Adéla Gondíková, Kateřina Hrachovcová i se svým pejskem Punťou, Karel Voříšek nebo Kateřina Kornová, která se díky Taťáně Kovaříkové vrátila k modelingu po dlouhých sedmi letech. Celou charitativní módní show moderovali Jolana Voldánová a Jan Čenský.

Thomas
Čtěte také:
Citát dne
Joseph Heller:
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.
Čert na koze gratuluje...
Dnes slaví narozeniny:
Jiří Štědroň
- zpěvák, herec - nar. 1942
Felix Slováček
- saxofonista, dirigent - nar. 1943
Jaromír Pelc
- básník, publicista - nar. 1952
Barbora Seidlová
- herečka - nar. 1981
Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz
Probíhající soutěže
Nejčtenější články
Galerie výherců
- Kosmetika Brelil



