Sandra Rosová - první Češka v Stars At Sea, USA
Zpěvačka Sandra Rosová sbírá poslední zkušenosti a rady amerických manažerů. Již se odpočítavají poslední hodiny než vypluje devítipatrová Caribbean Cruize, která se vydá brázdit Karibik. Již ve čtvrtek 29.10.2009, ve čtyři hodiny místního floridského času, začne čtyřdenní klání soutěžících ve všech disciplínách zpěvu, tance, monologu, moderace a modelingu. Gigantická loď plná manažerů a producentů se zastaví na ostrovech Key West, kde se soutěžící zúčastní Fantasy festivalu, a pak zamíří do mexického Cozumelu.
Sandra se za poslední dny naučila mnohým věcem, jako jsou dramatické a komediální monology. Prošla podrobným nácvikem chůze na mole a runway. Denně se na Floridě připravovala pěvecky, tanečně a procházela zkouškami z moderace, aby obstála v soutěži.
Získávala postupně zkušenosti a setkala se z mnohými zajímavými lidmi. Při focení v Mexickém zálivu na ostrově North Captiva a Sanibel od amerického fotografa Alexe Rodrige (Miami) dostávala velmi cenné rady, jak vyzrát nad objektivem.
Stage manager Corey Ball vidí v Sandře velké šance na úspěch, dával ji zkušenosti, jak všechno to úsilí vydat ze sebe svou osobní vnitřní silou a krásou. Na kameru se několikrát o Sandře vyjádřil v superlativech se slovy: "Ty jsi víc než TOP, jsi excelentní produkt". Talent Scout a manažerka Deann Foltzová tvrdí, že šance Sandry na úspěch v soutěži je velmi vysoká.
Nyní je to všechno jen a jen na Sandře, jak využije náročných příprav a bude první Češkou v americké soutěži Stars At Sea.
Čtěte také:
Čert na koze gratuluje...
Dnes slaví narozeniny:
Martin Tenk
- sportovní střelec - nar. 1972
Denisa Chládková
- tenistka - nar. 1979
Petra Cetkovská
- tenistka - nar. 1985
Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz
Probíhající soutěže
Nejčtenější články
Galerie výherců
- Kosmetika Brelil



