Čert na koze Show Články Ordinace se po prázdninách opět vrací na obrazovky!

Ordinace se po prázdninách opět vrací na obrazovky!

23.08.2010, 20:33 |Foto: archiv TV Nova tisknout článekposlat e-mailem
Ordinace se po prázdninách opět vrací na obrazovky!

Již zítra 24. srpna 2010 se nejsledovanější seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 vrací na televizní obrazovky! V nadcházející sezoně oblíbeného seriálového projektu čeká diváky opět spousta novinek! A mají se opravdu na co těšit! Kdo bude další novou lékařskou posilou v Kamenici a kdo ji ztvární, s kým se naopak v seriálu rozloučíme a jak budou vypadat nové prostory kamenické nemocnice?

reklama

Po dvou měsících letních prázdnin se v úterý 24. srpna 2010 ve 20 hodin vrací na obrazovky nejsledovanější seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2. A že se v této sezoně budou pod taktovkou nového ředitele Ing. Hofmana  v podání Jana Kanyzy dít změny! Nikoho z lékařů totiž rozhodně šetřit nebude! Diváci se mohou těšit na zrekonstruované prostory urgentního příjmu kamenické nemocnice i její nové lékařské posily. Milým překvapením je i nová znělka, kterou herci a tvůrci přes letní prázdniny natočili a bude nás po celou tuto sezonu provázet.

První lékařskou posilou bude svérázná vrchní sestra Babeta Trefná, kterou buď nesnášíte, nebo ji musíte milovat. Bývalá spolužačka Vendulky Čížkové se do Kamenice vrací jen proto, aby měla pod dohledem svého otce, bývalého učitele tělocviku, věčného „sokola" a šíleného sportovce Aloise Trefného, který přivádí svou dceru k šílenství. Babeta zahoří láskou k jednomu z lékařů a bude ho trýznit svými projevy přízně i podivnými domácími koláči. Navzdory neoblíbenosti, kterou sklidí u sester, je velmi pracovitá a obětavá. Překvapuje svými „sexy modely" a je-li příležitost, vášnivě tančí. Trpí ochranitelským komplexem k „zajíčkům", jako je Filip Vajner. Muži před ní prchají, jak jen to jde! Kdo ví, jestli věčná hledačka jednou najde svého „pana pravého".

V roli Babety Trefné se představí herečka Bára Štěpánová, kterou diváci znají i jako moderátorku. Její účinkování před kamerou je často spojeno s televizí, kde účinkovala v řadě seriálů, pohádek i TV filmů. Je komediálně-dramatická herečka, která ráda zpívá, hraje, ale nerada tančí. Diváci ji mohli vidět mimo jiné ve filmu Jak se krotí krokodýli, ve filmové sérii Básníků či v dramatu Smutek paní Šnajdrové.

 

Ordinace v růžové zahradě 2, každé úterý a čtvrtek od 20.00

Komentovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Zapomněli jste login nebo heslo?
Zaregistrujte se a získejte spoustu výhod!

reklama
reklama

Komiks

Martin Michal a Trabant

Čert na koze gratuluje...

8 / 02 2012

Dnes slaví narozeniny:

 

Martin Tenk
- sportovní střelec - nar. 1972

Denisa Chládková
- tenistka - nar. 1979

Petra Cetkovská
- tenistka - nar. 1985

 

Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz

Nejčtenější články

reklama

Galerie výherců

  • Kosmetika Brelil
Tomáš M. Brno
Čert na koze gratuluje!!!