Čert na koze Celebrity Zpěvačka Monika Absolonová si přeje mít dítě

Zpěvačka Monika Absolonová si přeje mít dítě

18.03.2010, 11:00 |Foto: Pavel Gwužď tisknout článekposlat e-mailem
Zpěvačka Monika Absolonová si přeje mít dítě

Půvabná blonďatá zpěvačka Monika Absolonová (33) věří, že konečně našla svoji lásku. Žije už téměř rok s přítelem, Vratislavem Jandou (44), je šťastná a stále stejně zamilovaná. I když jaro, zřejmě kvůli své těžké alergii zase propláče, opravdový důvod k tomu slzet nemá. „Už jsem vybavena prášky na alergii, takže doufám, že budu mít vše pod kontrolou,“ říká s úsměvem Monika Absolonová.

reklama

 

Jediná věc ji ale trochu trápí, Monika by podle svých slov  moc ráda otěhotněla a zatím se jí to nedaří. I když její přítel děti má, Monika zdůrazňuje, že ho  od rodiny neodlákala. Soukromí svého partnera nechce ventilovat. „Vráťa s rodinou nežije dlouhou dobu. Nerozešel se s ní kvůli mně, já bych nikdy neodvedla chlapa od rodiny, to je moje zásada," dušuje se zpěvačka.

„Vůbec jsem nedoufala, že nám to spolu bude tak vycházet. Seznámil nás brácha. Měla jsem různé trable, naši se rozváděli, nedoufala jsem, že budu schopná se zamilovat," upřesňuje Monika Absolonová, která už kdysi byla i vdaná.

Možná právě proto další svatbu vůbec neřeší. „Ne, o tom nemluvíme, žít se zpěvačkou je těžké, ale můj partner je naštěstí rozumný, sebevědomý, takže myslím, že to snáší dobře," konstatuje Monika, která si velmi dobře uvědomuje, že biologické hodiny tikají.

„Mít dítě si v podstatě přeju už od  svých dvaceti let. Když vidím kamarádku s rozkošným miminkem, které se usmívá a pobrukuje si, když ji pak vidím s kruhy pod očima po probdělé noci a dítě pořád brečí, mám pocit, že je čas. Teď jsem dospěla k přesvědčení, že ale už ho moc není. Ideální věk na to mít dítě, je třiatřicet."  upřesňuje Monika Absolonová.

 

mark

Komentovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Zapomněli jste login nebo heslo?
Zaregistrujte se a získejte spoustu výhod!

reklama
reklama

Komiks

Martin Michal a Trabant

Čert na koze gratuluje...

8 / 02 2012

Dnes slaví narozeniny:

 

Martin Tenk
- sportovní střelec - nar. 1972

Denisa Chládková
- tenistka - nar. 1979

Petra Cetkovská
- tenistka - nar. 1985

 

Rádi předáme vaši gratulaci, pište na redakce@certnakoze.cz

Nejčtenější články

reklama

Galerie výherců

  • Kosmetika Brelil
Tomáš M. Brno
Čert na koze gratuluje!!!